-50%

Блуза - код 520 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38897
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Код B445
  Код B445
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Топ - код 2410 - 2 - црна
  Топ - код 2410 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код Р68 - темно сина
  Код Р68 - темно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Атрактивна дамска блуза с червени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код B530 - ментол
  Код B530 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Фустан - код 7205 - розова
  Фустан - код 7205 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Блуза - код 8365 - борда
  Блуза - код 8365 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Накъсани дамски дънки с висока талия в синьо - код 4501 - лице
  Фармерки - код 4501 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71