-50%

Блуза - код 520 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38896
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза с ефектни ръкави в цвят пудра - код 3299
  Блуза - код 3299 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7793 - кремова
  Фустан - код 7793 - кремова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Код P247 - црна
  Код P247 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Топ - код 11968 - капучино
  Топ - код 11968 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Код AC-1027 - кремова
  Код AC-1027 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 1
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Дамски пижамен сет с дантела в черно - код 2995
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 3333 - 1
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивна тениска с принт в цвят пудра - код 11901
  Маица - код 11901 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 5923 - небесно сина
  Комплет - код 5923 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71