-45%

Блуза - код 524 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41521
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6863 - 2 - црна
  Блуза - код 6863 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 0997
  Топ - код 0997 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Комплет - код 0833 - црна
  Комплет - код 0833 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код B328 - црна
  Код B328 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Топ - код 2967 - ментол
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Кокетна плисирана пола в зелено - код 8116
  Сукња - код 8116 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код AC-1027 - портокалова
  Код AC-1027 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71