-66%

Блуза - код 539 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39648
-66%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6561 - жолта
  Блуза - код 6561 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 3234 - окер
  Блуза - код 3234 - окер
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Блуза - код 952 - окер
  Блуза - код 952 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 912 - окер
  Блуза - код 912 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0566 - окер
  Блуза - код 0566 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Кошула - код 7122 - бело
  Кошула - код 7122 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 5898 - розова
  Тренерки - код 5898 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код 4471 - светло сина
  Код 4471 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 831 - црвена
  Блуза - код 831 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 772 - небесно сина
  Фустан - код 772 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комплет - код 5354 - црна
  Комплет - код 5354 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код B9-801 - 2 - шарено
  Код B9-801 - 2 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Фустан - код 698 - окер
  Фустан - код 698 - окер
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71