-52%

Блуза - код 572 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38890
-52%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11615 - бело
  Блуза - код 11615 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 0837 - бело
  Блуза - код 0837 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 4121 - бела
  Блуза - код 4121 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в светлолилаво с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 11699 - црна
  Фустан - код 11699 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Къс дамски топ в бяло - код 4473
  Топ - код 4473 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2455 - 1
  Фустан - код 2455 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Јакна - код 9397 - 1
  Јакна - код 9397 - 1
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 7. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Код B337 - бело
  Код B337 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Дамска тениска в бяло с надпис - код 2926
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Боди - код 3322 - 2
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71