-48%

Блуза - код 581 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38899
-48%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 899,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0277 - сиво
  Блуза - код 0277 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 5956 - сиво
  Блуза - код 5956 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71
 5. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11584
  Спортски комплет - код 11584
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Џемпер - код 7333 - ментол
  Џемпер - код 7333 - ментол
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 2508 - шарено
  Фустан - код 2508 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код DL-1003 - кремова
  Код DL-1003 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 805 - виолетова
  Фустан - код 805 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Тениска в черно с принт - код 4435
  Маица - код 4435 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 1596 - сиво
  Блуза - код 1596 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 2635 - црна
  Блуза - код 2635 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71