-65%

Блуза - код 604 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39820
-65%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 0639 - 1 - црна
  Блуза - код 0639 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Блуза - код 2059 - 2 - црна
  Блуза - код 2059 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1426 - розова
  Фустан - код 1426 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код 20124 - златно
  Код 20124 - златно
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код P97 - црна
  Код P97 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Код LS570 - жолта
  Код LS570 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код B72 - црвена
  Код B72 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Код Р21 - црвена
  Код Р21 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Јакна - код 4530 - 1 - розова
  Јакна - код 4530 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 8. Код B41 - кафеава
  Код B41 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Код B27 - кафеава
  Код B27 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71