-31%

Блуза - код 604 - 2 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39817
-31%
Special Price ден 928,00 Регуларна цена ден 1.363,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5898 - црна
  Тренерки - код 5898 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Кошула - код 405 - небесно сина
  Кошула - код 405 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Special Price ден 1.420,71 Регуларна цена ден 2.000,71
 4. Маица - код 3667 - неон жолта
  Маица - код 3667 - неон жолта
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 5. Туника - код 920 - тиркизна
  Туника - код 920 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 335 - шарено
  Фустан - код 335 - шарено
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Блуза - код 6455 - капучино
  Блуза - код 6455 - капучино
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 8. Блуза - код 188 - црна
  Блуза - код 188 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 1619 - портокалова
  Блуза - код 1619 - портокалова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код 788
  Код 788
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71