-38%

Блуза - код 607 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39452
-38%
Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3434 - бела
  Блуза - код 3434 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 076 - капучино
  Блуза - код 076 - капучино
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 3. Код AC-1018 - ментол
  Код AC-1018 - ментол
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 4. Фустан - код 343 - бело
  Фустан - код 343 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 8987 - тиркизна
  Фустан - код 8987 - тиркизна
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 6. Фустан - код 7315 - пудра
  Фустан - код 7315 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Блуза - код 0755 - кафеава
  Блуза - код 0755 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Код H - 9029 - 2 - шарена
  Код H - 9029 - 2 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Код AC1001 - црна
  Код AC1001 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71