-36%

Блуза - код 635 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39297
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9969 - кремова
  Блуза - код 9969 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамски топ потник в бяло с връзки - код 1805
  Топ - код 1805 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 2149 - розова
  Фустан - код 2149 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско боди с къдрички в бяло - код 3670
  Боди - код 3670 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Дамски комплект блуза и пола в светлосиньо - код 1668
  Комплет - код 1668 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 4395 - 2 - црна
  Комплет - код 4395 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 3250 - пудра
  Блуза - код 3250 - пудра
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 7. Къс дамски топ потник в цвят мента - код 2723
  Топ - код 2723 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Јакна - код 0655
  Јакна - код 0655
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски бански костюм с връзки в две части в бяло - код 9041
  Купачи - код 9041 - 1 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 4305 - црна
  Фустан - код 4305 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71