-44%

Блуза - код 675 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38994
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71
 2. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 1531 - бела
  Маица - код 1531 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 11974 - бело
  Комплет - код 11974 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Къса дамска тениска в черно - код 12677
  Маица - код 12677 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Бански комплект в две части с връзки в синьо - код 2671
  Купачи - код 2671 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6969 - розова
  Фустан - код 6969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B579 - кремова
  Код B579 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Топ - код 3034 - бела
  Топ - код 3034 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Фустан - код 2919 - бело
  Фустан - код 2919 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71