-44%

Блуза - код 675 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38993
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9556 - сиво
  Блуза - код 9556 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 280 - сиво
  Блуза - код 280 - сиво
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
Слични производи
 1. Код SP9027 - жолта
  Код SP9027 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Блуза - код 9296 - бело
  Блуза - код 9296 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Јакна - код 579 - 1 - борда
  Јакна - код 579 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.681,71
 4. Блуза - код 6311 - зелена
  Блуза - код 6311 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код Р45 - црна
  Код Р45 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Блуза - код 1059 - путер зелена
  Блуза - код 1059 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Палто - код 643 - розова
  Палто - код 643 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код Р42 - сребро
  Код Р42 - сребро
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Блуза - код 1193
  Блуза - код 1193
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 999 - кафеава
  Фустан - код 999 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71