-80%

Блуза - код 699 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41013
-80%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза от рипс в бяло - код 1271
  Блуза - код 1271 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 9054 - бела
  Блуза - код 9054 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 1454 - бело
  Блуза - код 1454 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамски топ рипс в черно - код 4602
  Топ - код 4602 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 0119
  Фармерки - код 0119 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код NH2889 - жолта
  Код NH2889 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 11800 - капучино
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 8979 - црвена
  Фустан - код 8979 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски бански с връзки в две части в розово - код 9512
  Купачи - код 9512 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0899 - црна
  Фустан - код 0899 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71