-79%

Блуза - код 725 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39035
-79%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Вискоза-45% Полиестер-25% Полиамид-30%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Секси втален гащеризон в масленозелено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Блуза - код 4066 - црна
  Блуза - код 4066 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Код 7674 - окер
  Код 7674 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8353 - црна
  Блуза - код 8353 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Палто - код 187 - сиво
  Палто - код 187 - сиво
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.812,71
 6. Дамска туника в бяло с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Боди - код 3313 - 3
  Боди - код 3313 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Туника - код 1448 - 3
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 2906 - зелена
  Фустан - код 2906 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71