-30%

Блуза - код 728 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38968
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 7131 - розова
  Блуза - код 7131 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Палто - код 3839 - црна
  Палто - код 3839 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Код P85 - 2 - шарена
  Код P85 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 1539 - окер
  Блуза - код 1539 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B64 - 4 - црна
  Код B64 - 4 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код SP9027 - темно сина
  Код SP9027 - темно сина
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Јакна - код 9161 - 5 - црвена
  Јакна - код 9161 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 7. Код P96 - бела
  Код P96 - бела
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 9. Код B13 - бело
  Код B13 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71