-50%

Блуза - код 740 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38958
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 80 % Вискоза - 20 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 2959 - сиво
  Блуза - код 2959 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Блуза - код 1070 - сиво
  Блуза - код 1070 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Сако - код 4715 - 2 - портокалова
  Сако - код 4715 - 2 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 4150 - бело
  Блуза - код 4150 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Спортски комплет - код 11630 - праска
  Спортски комплет - код 11630 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Изчистена тениска в черно - код 4123
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамска тениска в бяло с надпис - код 5124 - лице
  Маица - код 5124 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71