-45%

Блуза - код 792 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40823
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4348 - црна
  Блуза - код 4348 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 4329 - црна
  Блуза - код 4329 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 9792 - црна
  Блуза - код 9792 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 0936 - црна
  Блуза - код 0936 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Слични производи
 1. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код B340 - црвена
  Код B340 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Код Р72 - 2 - шарена
  Код Р72 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Кратки панталони - код 1455 - црна
  Кратки панталони - код 1455 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Боди - код 4491 - бело
  Боди - код 4491 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Свободна туника с дълга задна част в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Ефектна дамска риза в синьо - код 4169
  Кошула - код 4169 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71