-59%

Блуза - код 792 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40828
-59%
Special Price MKD 493,00 Регуларна цена MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Слични производи
 1. Дамско боди в черно с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Спортски комплет - код 1574 - црна
  Спортски комплет - код 1574 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Стилен дамски гащеризон в червено - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Бански комплект в две части с висока талия в зелено - код 0927 - 2
  Купачи - код 0927
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 374 - светло сина
  Блуза - код 374 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 0987 - небесно сина
  Фустан - код 0987 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамски бански в две части в меднокафяво рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71