-72%

Блуза - код 815 - зелена

Нема на залиха
SKU
39931
-72%
Special Price ден 435,00 Регуларна цена ден 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 901 - црна
  Блуза - код 901 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 2233 - розова
  Фустан - код 2233 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 696 - црвена
  Фустан - код 696 - црвена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 4. Фустан - код 4418
  Фустан - код 4418
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Комплет - код 0028 - бело
  Комплет - код 0028 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код NH2851 - жолта
  Код NH2851 - жолта
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 7. Сако - код 815 - бело
  Сако - код 815 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 1059 - розова
  Блуза - код 1059 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 2299 - розова
  Фустан - код 2299 - розова
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Код D8507 - ментол
  Код D8507 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71