-58%

Блуза - код 825 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38834
-58%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11756 - бело
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 2635 - бела
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11698 - бело
  Блуза - код 11698 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 11615 - бело
  Блуза - код 11615 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
Слични производи
 1. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код 3344 - кафеава
  Код 3344 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Свободна туника с дълга задна част в розово - 7781
  Туника - код 7781 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B349 - сина
  Код B349 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Тренерки - код 11588 - ментол
  Тренерки - код 11588 - ментол
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Дамска тениска в бяло с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 2903 - шарена
  Фустан - код 2903 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4453 - 4 - црна
  Фустан - код 4453 - 4 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 5766 - црна
  Блуза - код 5766 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71