-64%

Блуза - код 849 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39583
-64%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5932 - жолта
  Блуза - код 5932 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 5165 - окер
  Блуза - код 5165 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 5525 - жолта
  Блуза - код 5525 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 0178 - окер
  Блуза - код 0178 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0288 - 1 - црна
  Фустан - код 0288 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 6166 - црна
  Фустан - код 6166 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско боди в светлосиньо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 6689 - црна
  Блуза - код 6689 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Код LS543 - портокалова
  Код LS543 - портокалова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Маица - код 6698 - бело
  Маица - код 6698 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 3066 - црна
  Спортски комплет - код 3066 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71