-41%

Блуза - код 861 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40584
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 41788 - црна
  Блуза - код 41788 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 4234 - црна
  Блуза - код 4234 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 4223 - црна
  Блуза - код 4223 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 40222 - црна
  Блуза - код 40222 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1910 - црвена
  Блуза - код 1910 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код 90144-13 - капучино
  Код 90144-13 - капучино
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 2.696,71
 4. Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Код Р23 - сина
  Код Р23 - сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Код SP9027 - темно сина
  Код SP9027 - темно сина
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Кошула - код 913 - капучино
  Кошула - код 913 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код B139 - бело
  Код B139 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Код B81 - жолта
  Код B81 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код NH2813
  Код NH2813
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71