-41%

Блуза - код 861 - 3 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40582
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5587 - црвена
  Фустан - код 5587 - црвена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 185 - борда
  Фустан - код 185 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Код AC-1017 - бело
  Код AC-1017 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 5. Фустан - код 9910 - зелена
  Фустан - код 9910 - зелена
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Комплет - код 7778 - темно сина
  Комплет - код 7778 - темно сина
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Фустан - код 2079 - путер зелена
  Фустан - код 2079 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Тренерки - код 147 - виолетова
  Тренерки - код 147 - виолетова
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 9. Фустан - код 9951 - борда
  Фустан - код 9951 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Комплет - код 8181 - црна
  Комплет - код 8181 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71