-42%

Блуза - код 866 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39494
-42%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3605 - бело
  Фустан - код 3605 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Маица - код 983 - бела
  Маица - код 983 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 5581 - црна
  Блуза - код 5581 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 4. Фустан - код 0803 - црна
  Фустан - код 0803 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 736 - виолетова
  Фустан - код 736 - виолетова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Комплет - код 1681 - розова
  Комплет - код 1681 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 2.203,71
 8. Код AC-1016 - црна
  Код AC-1016 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 9. Парео - код 4148 - црна
  Парео - код 4148 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 6619
  Фустан - код 6619
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71