-38%

Блуза - код 902 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39262
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4445 - бело
  Блуза - код 4445 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 4244 - бело
  Блуза - код 4244 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код B144 - сиво
  Код B144 - сиво
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 2. Код CF009-25 - светло сина
  Код CF009-25 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 4616 - окер
  Блуза - код 4616 - окер
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B66 - жолта
  Код B66 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 0258
  Фустан - код 0258
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код Р11 - виолетова
  Код Р11 - виолетова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Панталони - код 2128 - 1 - црна
  Панталони - код 2128 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Код код AC- 1015 - портокалова
  Код код AC- 1015 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 3912 - црна
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71