-64%

Блуза - код 902 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39261
-64%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Блуза - код 2052 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 114999 - црна
  Блуза - код 114999 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 11500 - црна
  Блуза - код 11500 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 11495 - 4 - црна
  Блуза - код 11495 - 4 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код B137 - 1 - шарена
  Код B137 - 1 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 4528 - црна
  Фустан - код 4528 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B92 - црвена
  Код B92 - црвена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Јакна - код 4949 - окер
  Јакна - код 4949 - окер
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 6. Комбинезон - код 193 - црна
  Комбинезон - код 193 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код В146 - путер зелена
  Код В146 - путер зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Код AC-1006 - портокалова
  Код AC-1006 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Туника - код 7150 - 3 - црвена
  Туника - код 7150 - 3 - црвена
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71