-75%

Блуза - код 902 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39410
-75%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 2065 - капучино
  Блуза - код 2065 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код B353 - 2 - шарена
  Код B353 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Код AC-1012 - портокалова
  Код AC-1012 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6412 - небесно сина
  Фустан - код 6412 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комплет - код 1727 - црна
  Комплет - код 1727 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 4288 - ментол
  Фустан - код 4288 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска тениска рипс в бежово с копчета - 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 3188 - 1
  Тренерки - код 3188 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71