-64%

Блуза - код 924 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
962
-64%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза в бяло - код 1242
  Блуза - код 1242 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 11756 - бело
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 11755 - бело
  Блуза - код 11755 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 0277 - бело
  Блуза - код 0277 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11564 - црвена
  Блуза - код 11564 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 4244 - црвена
  Блуза - код 4244 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Елек - код 1388 - 2 - шарена
  Елек - код 1388 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Спортски комплет - код 1767 - црна
  Спортски комплет - код 1767 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 2.551,71
 6. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски комплект в цвят капучино - код 9896
  Комплет - код 9896 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2991 - жолта
  Фустан - код 2991 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски топ рипс в бежово - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Изчистен дамски топ в жълто - код 743
  Топ - код 743 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71