-41%

Блуза - код 932 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40246
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 2959 - розова
  Блуза - код 2959 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код Р44 - црна
  Код Р44 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1188 - розова
  Фустан - код 1188 - розова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Дамски къс гащеризон в сиво - код 2199
  Комбинезон - код 2199 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Разкроена дамска пола в бежово от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5848 - 2
  Фустан - код 5848 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код D8506 - портокалова
  Код D8506 - портокалова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 6331
  Фустан - код 6331
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71