-38%

Блуза - код 935 - црна

Нема на залиха
SKU
39424
-38%
Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2250 - небесно сина
  Фустан - код 2250 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Тренерки - код 9866 - кремова
  Тренерки - код 9866 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Блуза - код 6012 - сиво
  Блуза - код 6012 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Јакна - код 853 - зелена
  Јакна - код 853 - зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 6868 - виолетова
  Фустан - код 6868 - виолетова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Стилен дамски гащеризон в бяло - код 720
  Стилен дамски гащеризон в бяло - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 3000 - светло зелено
  Фустан - код 3000 - светло зелено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 228 - бело
  Фустан - код 228 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71