-75%

Блуза - код 935 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39425
-75%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 2899 - 4
  Блуза - код 2899 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Код P64/001 - црвена
  Код P64/001 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код B271 - 2 - шарена
  Код B271 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 2419 - бело
  Фустан - код 2419 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Код 9993
  Код 9993
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Блуза - код 6363
  Блуза - код 6363
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Дамска тениска в бяло с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71