-40%

Блуза - код 950 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39503
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6566 - црна
  Блуза - код 6566 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 3324 - 3
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 6999 - зелена
  Фустан - код 6999 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Тренерки - код 4221 - зелена
  Тренерки - код 4221 - зелена
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Топ - код 0250 - 1 - црна
  Топ - код 0250 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в бяло - код 3299
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамско боди в синьо - код 2918
  Боди - код 2918 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 374 - портокалова
  Блуза - код 374 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Ефектен дамски топ потник в бяло - код 11882
  Топ - код 11882 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 840,71