-50%

Блуза - код 965 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41218
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2075 - розова
  Блуза - код 2075 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1069 - 1
  Комплет - код 1069 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Кокетна дамска риза в синьо с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1626 - 1 - бело
  Блуза - код 1626 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Топ - код 5958 - бело
  Топ - код 5958 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Къса дамска тениска с връзки в масленозелено - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Туника - код 0652 - бело
  Туника - код 0652 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71