-50%

Блуза - код 978 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38912
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 6306
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска буза в бяло - код 2478
  Блуза - код 2478 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 11756 - бело
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Блуза - код 4472 - бело
  Блуза - код 4472 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Тренерки - код 1777 - црна
  Тренерки - код 1777 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Маица - код 11953 - бело
  Маица - код 11953 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамски спортен сет в розово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Топ - код 1293 - црвена
  Топ - код 1293 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 11601 - бела
  Блуза - код 11601 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дамска тениска с къдрички в черно с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Код B460 - црна
  Код B460 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71