-50%

Блуза - код 978 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38903
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 9630 - 2
  Блуза - код 9630 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 41511
  Блуза - код 41511
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 5525 - зелена
  Блуза - код 5525 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Комплет - код 6310 - сиво
  Комплет - код 6310 - сиво
  Special Price MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 2. Код NH2889 - жолта
  Код NH2889 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 4046 - бела
  Блуза - код 4046 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код Р72 - 1 - шарена
  Код Р72 - 1 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6947
  Фустан - код 6947
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 5910 - 2 - шарена
  Фустан - код 5910 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 5069 - розова
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 9. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71