-50%

Блуза - код 978 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38904
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Ефектен дамски топ потник в черно - код 1749
  Топ - код 1749 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 10300 - црвена
  Фустан - код 10300 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код B166 - црвена
  Код B166 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Дамско боди с къдрички в сиво - код 3670
  Боди - код 3670 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71