-66%

Блуза - код 979 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
420
-66%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4254 - црвена
  Блуза - код 4254 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Бяла тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 11500 - црна
  Блуза - код 11500 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 11592 - црвена
  Фустан - код 11592 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код B305 - црвена
  Код B305 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Блуза - код 11632 - розова
  Блуза - код 11632 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски панталон с колан в цвят капучино с широка кройка - код 2109
  Панталони - код 2109 - капучино
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Топ - код 44911 - циклама
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Спортски комплет - код 1761 - небесно сина
  Спортски комплет - код 1761 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71