-67%

Боди - код 992 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41187
-67%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамско боди в бяло с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамско изрязано боди с връзки в бяло - код 2935
  Боди - код 2935 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4511 - црна
  Фустан - код 4511 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Атрактивни къси панталони в бежово - код 2614 - лице
  Кратки панталони - код 2614 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 0483 - шарена
  Блуза - код 0483 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 11974 - розова
  Комплет - код 11974 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маичка - код 3309 - црна
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в черно - код 6655
  Кардиган - код 6655 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в лилаво - код 2014
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71