Боди - код 992 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38167-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят пудра - код 0265
  Тренерки - код 0265 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 4873
  Кардиган - код 4873 - розова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Дамски сет от три части топ, панталонки, сако пепит в бяло и черно - код 2213
  Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Кратки панталони - код 10155 - бело
  Кратки панталони - код 10155 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в черно - код 8787
  Код 8787 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски сет топ и пола в лилаво - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Код B424 - капучино
  Код B424 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 4260 - шарено
  Фустан - код 4260 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71