-44%

Боди - код 035 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40639
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Боди - код 3090 - шарена
  Боди - код 3090 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 0512 - бело
  Маица - код 0512 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Тренерки - код 6175
  Тренерки - код 6175
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 4. Код В147 - сиво
  Код В147 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 0828 - капучино
  Блуза - код 0828 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Код B270 - розова
  Код B270 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Топ - код 7414 - циклама
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамска тениска с принт в черно - код 5853
  Маица - код 5853 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Изчистена дамска тениска в бяло - 11666
  Маица - код 11666 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71