-33%

Боди - код 669 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37280
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Боди - код 2918 - бела
  Боди - код 2918 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Боди - код 2678 - 2 - бело
  Боди - код 2678 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамско боди в бяло от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Боди - код 3313 - 1 - бело
  Боди - код 3313 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B350 - кремова
  Код B350 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Тренерки - код 6512 - ментол
  Тренерки - код 6512 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Боди - код 11562 - сиво
  Боди - код 11562 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Спортски комплет - код 6931 - циклама
  Спортски комплет - код 6931 - циклама
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код B271 - 2 - шарена
  Код B271 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Маица - код 4361 - црна
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Панталони - код 5664 - црна
  Панталони - код 5664 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71