-25%

Дуксер - код 125 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340216
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 5301 - бело
  Кратки панталони - код 5301 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Код 525 - црвена
  Код 525 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Дамски елек в черно - код 2519
  Елек - код 2519 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Атрактивни къси широки панталони в бяло - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 5 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамски пуловер с паднало рамо в розово - код 1634
  Џемпер - код 1634 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Изчистен дамски топ в розово - код 0932
  Топ - код 0932 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71