-50%

Дуксер - код 125 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340276
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р78 - црна
  Код Р78 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Тренерки - код 5652 - 2
  Тренерки - код 5652 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B144 - окер
  Код B144 - окер
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 6. Блуза - код 8365 - борда
  Блуза - код 8365 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Фустан - код 1042 - црна
  Фустан - код 1042 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код LS575 - кафеава
  Код LS575 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 4616 - корали
  Блуза - код 4616 - корали
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 7040 - 4 - црна
  Тренерки - код 7040 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71