-50%

Дуксер - код 125 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340201
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 186 - црна
  Дуксер - код 186 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дуксер - код 328 - црна
  Дуксер - код 328 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Дуксер - код 4400 - 1 - црна
  Дуксер - код 4400 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8987 - пудра
  Фустан - код 8987 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3486 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 3486 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 4093 - зелена
  Фустан - код 4093 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Кошула - код 244 - виолетова
  Кошула - код 244 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 7262 - црвена
  Блуза - код 7262 - црвена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Фустан - код 955 - виолетова
  Фустан - код 955 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1714 - борда
  Фустан - код 1714 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Код B70 - бело
  Код B70 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Кошула - код 9032 - црна
  Кошула - код 9032 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код AC- 1015 - темно сина
  Код AC- 1015 - темно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71