-25%

Дуксер - код 125 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340246
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Сако - код 2461 - пудра
  Сако - код 2461 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 9364 - бело
  Маица - код 9364 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 2829
  Фустан - код 2829
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 1299
  Топ - код 1299
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в бежово - код 6055
  Кардиган - код 6055
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71