-50%

Дуксер - код 125 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340261
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 186 - зелена
  Дуксер - код 186 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Јакна - код 9198
  Јакна - код 9198
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 2. Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Палто - код 3435 - путер зелена
  Палто - код 3435 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 1230 - кремова
  Фустан - код 1230 - кремова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Код AC-1022 - кафеава
  Код AC-1022 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Фустан - код 346 - бела
  Фустан - код 346 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комбинезон - код 2199 - ментол
  Комбинезон - код 2199 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Панталони - код 1142 - црна
  Панталони - код 1142 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Код B92 - црна
  Код B92 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71