-50%

Дуксер - код 125 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340306
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6585 - црна
  Фустан - код 6585 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 2255 - портокалова
  Фустан - код 2255 - портокалова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 970 - жолта
  Блуза - код 970 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код Р81 - 3
  Код Р81 - 3
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 4466 - шарена
  Фустан - код 4466 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Комплет - код 9955 - окер
  Комплет - код 9955 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код 4471 - темно сина
  Код 4471 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код D8506 - портокалова
  Код D8506 - портокалова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Тренерки - код 6353 - бело
  Тренерки - код 6353 - бело
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Фустан - код 3336 - темно сина
  Фустан - код 3336 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71