-60%

Дуксер - код 5017 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336511
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B68 - 3 - шарена
  Код B68 - 3 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 3. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 9759 - ментол
  Комбинезон - код 9759 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 3939
  Фустан - код 3939
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код В146 - сиво
  Код В146 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Фустан - код 8484 - темно зелена
  Фустан - код 8484 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Спортски комплет - код 1090 - 1
  Спортски комплет - код 1090 - 1
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Хеланки - код 2354 - 1 - црна
  Хеланки - код 2354 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71