-24%

Дуксер - код 5123 - 6 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337036
-24%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Палто - код 916
  Палто - код 916
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дуксер - код 328 - црна
  Дуксер - код 328 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Блуза - код 786 - кафеава
  Блуза - код 786 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Код Р72 - 3 - шарена
  Код Р72 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Кардиган - код 1691 - сиво
  Кардиган - код 1691 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Комплет - код 9414 - бело
  Комплет - код 9414 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 5898 - путер зелена
  Тренерки - код 5898 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Комплет - код 5350 - црна
  Комплет - код 5350 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Хеланки - код 927 - црна
  Хеланки - код 927 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Кошула - код 5081 - црна
  Кошула - код 5081 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71