-24%

Дуксер - код 5123 -1 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336961
-24%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11966 - сиво
  Фустан - код 11966 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 1
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8391 - црна
  Фустан - код 8391 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска риза в черно - код 1599
  Кошула - код 1599 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски бански в две части в меднокафяво рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 9914 - црна
  Топ - код 9914 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия синьо каре - код 7777 - 3
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Комбинезон - код 7701 - розова
  Комбинезон - код 7701 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код 525
  Код 525
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71